Crohnforum/Darmwereld vzw: Ziekte van Crohn, colitis ulcerosa en PDS: Allergie Imuran? - Crohnforum/Darmwereld vzw: Ziekte van Crohn, colitis ulcerosa en PDS

Ga naar inhoud

Subscribe to Sylenna's Blog         RSS Feed
-----

Allergie Imuran?

5 Commentaren:
Daar lag ik me gister toch zomaar in het ziekenhuis!

In mijn vorige blog stond al dat ik een tijdje koorst had. En ik meende dat ik de griep had. En mijn moeder was het gisteravond zat. Ze heeft de HAP opgebeld en ik moest komen. Alles nagekeken en niets bijzonders gevonden. Ze wisten niet waar de koorsts vanafkwam.
Naar de EHBO om bloed te prikken. Meteen aan het infuus, rontgenfoto's gemaakt noem maar op. De MDL vertrouwde het niet en liet me daarblijven. Hij meende dat ik niet tegen de Imuran kon.
De volgende dag weer bloedgeprikt en het was wachten op de uitslag. De MDL kwam nog langs met de intelligente vraag: Vind je het erg om nog 2-3 dagen hier te blijven? Nou..... ik zit liever thuis maar wat moet dat moet. Als mijn bloedwaarden stabiel zouden zijn mocht ik gaan.

Gelukkig was alles stabiel en ik mocht naar huis. Als ik vanavond weer koorts krijg en ik deze niet met paracetamol omlaag krijg moet ik terug. Ik heb ook meteen met Imuran moeten stoppen.

Dus waarschijnlijk geen griep. Ik voel me nu wel een beetje goed. Moe omdat ik niet heb kunnen slapen in zo'n zweetbed en alle heisa van gisteravond.
Ik hoop dat de koorts wegblijft!

5 Commentaren op dit Item

Pagina 1 van 1

Jasmijn 

27 juli 2010 - 11:12
Jeetje heftig meid, balen als je er niet tegen kan! Maarja zulke hoge koorts krijgen is ook niet goed. Maar gelukkig niet 3 dagen hoeven blijven. Nu maar hopen dat de koorts weg blijft!
0

Gizzy 

27 juli 2010 - 02:04
Heftig meid.
Ik hoop dat je zo snel weer opknapt
0

Sammetje 

27 juli 2010 - 05:58
Tjonge... dat is ook vervelend. Hoop dat het stoppen met de Imuran je gaat helpen om deze griep te boven te komen.

Liefs Sam
0

Ellen 

28 juli 2010 - 07:54
Het kan hoor dat het door de Imuran kwam, ik zelf ben 4 jaar geleden behoorlijk ziek geweest, dit kwam omdat mijn witte bloedlichaampjes door de Imuran ver gedaald waren, ik ben 2 weken ziek geweest, en had koorts en zat tegen een longontsteking aan.
Ik moest toen van 3 tabletjes Imuran naar 2 en sindsdien gaat het goed.

Ik hoop dat je spoedig op mag knappen
0

smurfin1 

28 juli 2010 - 08:01
het kan zeker van de imuran komen
ben nu ook helemaal gestopt op aanraden van mijn mdl
omdat mijn witte bloedlichaampjes te laag zijn

hoop dat je nu snel wat opknapt
0
Pagina 1 van 1


Leave a Reply

Beveiligingscode
Jouw unieke beveiligingscode
Als je geen cijfers ziet, of je ziet gebroken afbeeldingen, neem dan contact op met de administrator om het probleem op te lossen
Bevestig beveiligingscode
Voer de 6 karakter code in zoals getoond in het plaatje. Als je de code niet kunt lezen, klik dan op het plaatje om een nieuwe te krijgen. De code is hoofdlettergevoelig.

Kom je er niet uit? Klik hier om een nieuwe afbeelding te krijgen
  

September 2010

M D W D V Z Z
  12 3 45
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Laatste Item

Mijn Albums

Laatste Commentaren